נקיון אקוורום

פה יפורסמו מאמרים כללים שלא קשורים למאמרים בפורומים אחרים וגם DIY

מנהלCOLON מייסד הפורום

חוקי הפורום
בעת הגישה אל “Aquaocean” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “Aquaocean”, “http://www.aquaocean.co.il”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “Aquaocean”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “Aquaocean”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר http://www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “Aquaocean” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “Aquaocean” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא ייחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “Aquaocean” ולא phpBB ישאו באחריות לכל ניסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

בנוסף גם :

1 ) אסור לפרסם אתר , דף , קבוצה וכו' בעברית שלא פתח פורום בקהילה הזאת ( פורומים http://aquaocean.co.il )
2 ) אסור לפגוע במשתמשי הפורומים
3 ) כל עץ שמוצה יינעל במידה ועלול לגרום למריבות
סמל אישי של המשתמש
מייסד הפורום
מייסד האתר
הודעותCOLON 155
הצטרףCOLON 14 אפריל 2014, 17:41
מיקוםCOLON ראשון לציון
CONTACTCOLON

נקיון אקוורום

הודעהעל ידי מייסד הפורום » 14 אפריל 2014, 22:46

כל הכתוב למטה יתבצע בלי חומרים כימיים אשר עלולים להרוג את הדגים ולאחר ניתוק כל הציוד החשמלי של האקווריום :
1 ) ניקיון הזכוכית תתבצע על ידי מגנט מיוחד לניקוי אקווריום או על ידי סכין מיוחד לאקווריומי זכוכית בלבד ( באחרים עלולים להופיע שריטות )
2 ) החלפת מים באקווריום יתבצע בכמות של לפחות 1/3 מכמות האקווריום . מיד לאחר הוספת המים החדשים אמורים להוסיף אנטי כלור בשביל לבטל את הכלור והכלורין שבמים . יש להשתדל שהריקון והמילוי מחדש יתבצע בעדינות כדי לא לגרום לסטרס מיותר לדגים באקווריום . יש להשתדל להוסיף מים באותה טמפרטורה של האקווריום .
3 ) שאיבת רפש יתבצע על ידי שואב רפש ידני או חשמלי על ידי הזזת האבנים או החצץ בעדינות ושאיבת הרפש ביניהם . הרפש אינו נשאב לפילטר היות והוא נופל בין האבנים או נכנס לתוך החצץ והפילטר שואב רק מה נמצא במים .
4 ) ניקיון הפילטר יתבצע על ידי :
א ) ניקוי המדיות יתבצע במי האקווריום בכדי לא להרוג את הבקטריות שהדגים צריכים אותם .
ב ) החלפת הפחם הפעיל לפחם חדש
ג ) יש לשפוך את בל המים של הפילטר ולמלאות במי האקווריום בלבד
ד ) לאחר החזרת הפילטר לפעולה יש לבדוק שאין נזילות או רעשים מוזרים ושהפילטר פועל בצורה תקינה .
5 ) את הציוד שבאקווריום יש לנקות במים בלבד
6 ) עדיף להוסיף בסוף כל התהליך חומר המרגיע את הדגים בשם STRESS COAT+ או STRESS GUARD . הSTRESS COAT+ מכיל גם חומר המרפא פצעים וכיסוי הדג בחומר מגן מיוחד לדגים .
7 ) יש להחשיך את האקווריום לאחר כל זה להורדת הלחץ של הדגים בצורה מרבית למשך כמה שעות לפחות .
טלפון : 0503322843
FACEBOOK : http://goo.gl/EFGTl

הדף AQUAOCEAN.CO.IL בFACEBOOK : http://goo.gl/iotjVS