אקלום דגים בצורה מפורטת

פה יפורסמו מאמרים כללים שלא קשורים למאמרים בפורומים אחרים וגם DIY

מנהלCOLON מייסד הפורום

חוקי הפורום
בעת הגישה אל “Aquaocean” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “Aquaocean”, “http://www.aquaocean.co.il”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “Aquaocean”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “Aquaocean”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר http://www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “Aquaocean” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “Aquaocean” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא ייחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “Aquaocean” ולא phpBB ישאו באחריות לכל ניסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

בנוסף גם :

1 ) אסור לפרסם אתר , דף , קבוצה וכו' בעברית שלא פתח פורום בקהילה הזאת ( פורומים http://aquaocean.co.il )
2 ) אסור לפגוע במשתמשי הפורומים
3 ) כל עץ שמוצה יינעל במידה ועלול לגרום למריבות
סמל אישי של המשתמש
מייסד הפורום
מייסד האתר
הודעותCOLON 155
הצטרףCOLON 14 אפריל 2014, 17:41
מיקוםCOLON ראשון לציון
CONTACTCOLON

אקלום דגים בצורה מפורטת

הודעהעל ידי מייסד הפורום » 14 אפריל 2014, 22:29

1 יש להאכיל את הדגים הוותיקים באקווריום ( זה יוריד את רמת האגרסיביות שלהם וכך יהיו פחות אלימים כלפי הדגים החדשים )
2 ) יש לקחת את השקית עם הדגים ולבדוק שהיא לא נוזלת ( אסור שהמים מהשקית יתערבבו במי האקווריום ) .
3 ) יש להניח את השקית בתוך האקווריום לכ15 דקות ( לשם השוואת הטמפרטורות )
4 ) יש לשים ככוס של מים מהאקווריום לתוך השקית ולהניח אותה שוב במי האקווריום ( כל 5 דקות ואת זה לעשות כ3 פעמים ) . המטרה של פעולה זאת היא להרגיל את הדגים למים החדשים באטיות .
5 ) יש לקחת רשת ( המיועדת לדגים ) ולשים אותם באקווריום בעדינות אחד אחד ( שוב אני אומר שאסור לשפוך את המים מהשקית לאקווריום )
6 ) יש לשנות את צורת האקווריום ( לפי החלטתכם ) וזה יעלים את שטחי השליטה שקבעו הדגים הוותיקים באקווריום ( גם זה יוריד את האלימות של הדגים הוותיקים כלפי הדגים החדשים )
7 ) חובה להחשיך את האקווריום מיד לאחר הכנסת הדגים החדשים למשך כ4 שעות לפחות ( לסיום איקלום מהיר יותר ובלי התקיפות של הדגים החדשים )
- אני מוסיף גם STRESS GUARD של SEACHEM לאקווריום המרגיע את כל הדגים ומשפר את קליטתם של הדגים החדשים
טלפון : 0503322843
FACEBOOK : http://goo.gl/EFGTl

הדף AQUAOCEAN.CO.IL בFACEBOOK : http://goo.gl/iotjVS