מרפאה וטרנרית מומלצת לבעיות בעור של הכלבה?

פורום בנושא כלבים בלבד

מנהלCOLON מייסד הפורום

חוקי הפורום
בעת הגישה אל “Aquaocean” (להלן “אנחנו”, “אותנו”, “שלנו”, “Aquaocean”, “http://www.aquaocean.co.il”), אתה מסכים לציית לתנאים הבאים. אם אינך מסכים לציית לכל התנאים הבאים, אנא אל תיגש ו/או תשתמש ב “Aquaocean”. אנו יכולים לשנות תנאים אלו בכל זמן נתון ונשקיע את מירב מאמצינו כדי לידע אותך, אך יהיה זה נבון מצידך לסקור תנאים אלו בקביעות כחלק מהשימוש המתמשך ב “Aquaocean”. לאחר שינויים אתה מסכים לציית לתנאים אלו כאשר הם מעודכנים ו/או מתוקנים.

הפורומים שלנו מבוססים על phpBB (להלן “הם”, “אותם”, “שלהם”, “מערכת phpBB”, “www.phpbb.co.il”, “קבוצת phpBB”, “צוות phpBBהישראלי”) אשר הינה מערכת בולטיין המשוחררת תחת הסכם “רשיון ציבורי כללי” (להלן “GPL”) וניתנת להורדה דרך אתר http://www.phpbb.co.il. מערכת phpBB מקלה על האינטרנט המבוסס דיונים בלבד, קבוצת phpBB אינה אחראית לכל מה שאנו מאפשרים ו/או לא מאפשרים בתור תוכן מורשה ו/או מנוהל. למידע נוסף לגבי phpBB, ראה: http://www.phpbb.co.il/.

אתה מסכים לא לשלוח דברים גסים, גזעניים, אלימים, פוגעים, בלתי חוקיים או כל חומר אחר אשר שנוי במחלוקת במדינה שלך, במדינה בה “Aquaocean” מאוחסנת או בחוק הבינלאומי. במידה ותעשה זאת תוביל את עצמך לחסימה מיידית ולצמיתות, עם הודעה לספק שירות האינטרנט במידה ונראה לנו דרוש. כתובות ה IP של כל ההודעות נשמרות כדי לעזור בכפיית תנאים אלו. אתה מסכים של “Aquaocean” יש את הזכות להסיר, לערוך, להעביר או לסגור כל נושא בכל זמן נתון הנראה לנו מתאים. בתור משתמש אתה מסכים שכל המידע אשר אתה מזין יאוחסן בבסיס הנתונים. בעוד שמידע זה לא ייחשף לשום צד שלישי ללא הסכמתך, לא “Aquaocean” ולא phpBB ישאו באחריות לכל ניסיון פריצה אשר יכול להוסיף לחשיפת המידע.

בנוסף גם :

1 ) אסור לפרסם אתר , דף , קבוצה וכו' בעברית שלא פתח פורום בקהילה הזאת ( פורומים http://aquaocean.co.il )
2 ) אסור לפגוע במשתמשי הפורומים
3 ) כל עץ שמוצה יינעל במידה ועלול לגרום למריבות
happydog
הודעותCOLON 1
הצטרףCOLON 17 נובמבר 2015, 17:04

מרפאה וטרנרית מומלצת לבעיות בעור של הכלבה?

הודעהעל ידי happydog » 17 נובמבר 2015, 17:10

שלום חברים מה נשמע?
אני דיי מיואש, הכלבה שלי סובלת מפריחה בעור שיוצרת לה פצעים ( פריחה בגב שיוצר לה פצעים מוגלתיים :cry: ). ניסיתי לקלח אותה עם סבון מיוחד וגם להחליף מזון...
אני גר בהרצליה ומצאתי מרפאה וטרינרית http://www.owlvet.co.il/ ואני ממש לא מכיר אותם... יש למישהו ניסיון עם המרפאה הזו? אני דיי חרד לגבי הבריאות של הכלבה ואני לא רוצה שזה יתפתח מעבר לגב.
מישהו יכול להמליץ לי מרפאה טובה אחרת שיודעת איך לפתור את הבעיה שיש לכלבה שלי? באזור הרצליה.

גלעד28
הודעותCOLON 1
הצטרףCOLON 17 נובמבר 2015, 17:11

Re: מרפאה וטרנרית מומלצת לבעיות בעור של הכלבה?

הודעהעל ידי גלעד28 » 17 נובמבר 2015, 17:14

היי האפי דוג, אני מכיר ממש טוב את המרפאה בהרצליה, יש שם זוג אנשים בשם הילה ואלעד שנותנים שירות מקצועי ויעיל! אני מציע לכם לפנות אליהם הם יעזרו לך ולכלבה שלך ויטפלו בפצעים שיש לה.. אתה גם מוזמן להתקשר הם יענו על כל הכל גם בטלפון.